KURZY

Blížiace sa forest walking kurzy

ČO JE POTREBNÉ PRE KURZ

Forest Walking patrí k ekonomicky veľmi dostupným aktivitám. Okrem chuti zažiť tento dokonalý zážitok súhry tela a duše potrebujete len:

  • pár kvalitných tenisiek  – terén nebýva náročný, ale mať nohy v komforte je základom pre úspešnú terapiu a chôdzu
  • ľahké  vzdušné vrstvené športové oblečenie – táto aktivita nemá svoj dress code, ale treba sa pri nej cítiť čo najpohodlnejšie a príjemne.  Nie je však odporúčané velmi široké oblečenie.
  • nordic walkingové palice (pozor nie trekové)

FAQ

Chôdza je pre nás ten najprirodzenejší pohyb a aj najjednoduchšia forma, ako sa udržať v kondícii. Hlavne v dnešnej dobe, kedy chodíme menej ako v minulosti, a častokrát aj na menšie vzdialenosti, používame dopravné prostriedky. Civilizačnými chorobami, ktoré vznikajú v dôsledku nesprávnej životosprávy, nedostatku pohybu a s tým spojenou nadváhou, trpí čoraz viac ľudí. V tomto je severská chôdza jedinečná. Je určená pre všetky vekové kategórie. Od detí, u ktorých sa vďaka dnešným životným trendom čoraz častejšie stretávame s obezitou, cez tých, ktorí chcú začať s pohybom, odbúrať prebytočné tuky a riešiť zdravotný problém, až po seniorov, ktorých nordic walking dokáže udržať vo výbornej kondícii do vysokého veku. Je to pohybová aktivita pre všetkých, za každého počasia, bez ohľadu na vek, pohlavie aj fyzickú zdatnosť.

Senica, Skalica, ale aj Malacky sú rajom pre túto pohybovú aktivitu a to vďaka rovine a krásnej prírode. Usporiadavam však aj poznávacie nordic walking výlety a zájazdy. V týchto programoch budú nádherné miesta Slovenska a Česka, ale aj viacdňové zájazdy, napríklad do Talianska, Slovinska a Rakúska.

KURZY

Zážitky z našich kurzov

Kontaktný formulár

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.