O nás

Základnou myšlienkou, ktorá dala vznik projektu Forest Walking je myšlienka o hladaní dokonalej komplexnej terapie pre človeka v jeho celistvosti. V jeho duševnej, aj fyzickej podobe. Forest Walking je účinná a ekonomicky nenáročná terapia pre všetkých bez rozdielu veku a pohlavia.

Počas mojej onkologicky náročnej liečby som začala túto myšlienku realizovať sama na sebe. Objavila som neopísateľné benefity terapie, vďaka ktorým som túto náročnu cestu zvládla bez problémov a účinnosť terapie som i sama vyskúšala. Je teda naozaj úžasné, že môžem šíriť a propagovať túto ozdravnú aktivitu ďalej.

Martina Hesková

Som certifikovaná inštruktorka severskej chôdze nordic walking akreditovanou metódou SNWA (Slovenská asociácia Nordic Waling), ktorá sa v dnešnej dobe zaraďuje medzi najviac rozvíjajúce sa rekreačné športové aktivity vhodné nielen pre ženy. Najmä vďaka svojim mnohým zdravotným benefitom.

REFERENCIE

Naši spokojní klienti povedali

Koncom februára r. 2021 upútala moju pozornosť Martinkina výzva, ktorá mala širší rozmer, než to u podobných výziev obvykle býva. Každý zhodený kilogram, znamenal finančnú podporu pre Nadáciu pre onkologické pacientky. To bola silná motivácia a veľká zodpovednosť. Martinka našla a poskytla spôsob ako mi odštartovať zmenu životného štýlu, po ktorej som už dlho túžila. Naučila ma zdravšie sa stravovať a viac sa hýbať. No nielen to. Ukázala mi, že môžem dokázať oveľa viac, než som si myslela. Že sa nemám báť skúšať nové veci, že si treba dopriať čas pre seba, viac si veriť.

V Brodskom a okolí máme krásne a inšpiratívne miesta ako stvorené pre Nordic walking, ktorý je výborným pomocníkom v tomto procese a prináša veľa zdravotných benefitov, ak sa robí správne. Martinka ako inštruktorka NW nás to naučila. Jej nadšenie pre chôdzu preniesla i na mňa a i rok po ukončení pravidelne “chodím”, paličky beriem so sebou takmer všade :). Martinke vďačím za moje nové zdravšie, štíhlejšie a sebavedomejšie ja. Ďakujem.

BLOG

Najnovšie články

Sledujte naše aktuality a najnovšie články o forest walkingu.

Kontaktný formulár

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.