POBYTY

Blížiace sa forest walking pobyty

ČO JE POTREBNÉ PRE POBYT

Navštívte nádherné miesta nielen na Slovensku a popritom potešte svoje telo a dušu. Veľmi radi vám otvoríme dvere do forest walkingu a pomôžeme vykročiť. Aby ste sa mohli pobytu zúčastniť, je potrebné nás kontaktovať alebo preskúmať ponuku našich nastávajúcich pobytov na podstránke kalendár udalostí. 

FAQ

Senica, Skalica, ale aj Malacky sú rajom pre túto pohybovú aktivitu a to vďaka rovine a krásnej prírode. Usporiadavam však aj poznávacie nordic walking výlety a zájazdy. V týchto programoch budú nádherné miesta Slovenska a Česka, ale aj viacdňové zájazdy, napríklad do Talianska, Slovinska a Rakúska.

Organizujeme rôzne typy pobytov, môžeme vám však garantovať program nabitý krásnou prírodou, pohybom, ale samozrejme aj odpočinkom a regeneráciou. Program vždy pripravujeme na mieru lokácie. V našej ponuke nájdete aj udalosti s nocľahom pod hviezdami, alebo napríklad aj ochutnávku vín či piknik v prírode.

POBYTY

Zážitky z pobytov

Kontaktný formulár

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.